Coaching is niet alleen een managementstijl geworden, maar ook een aantrekkelijke levensstijl en uiteindelijk een wereldwijde strategie. Om dit te begrijpen moet je evalueren wat coaching is en hoe het in onze toekomst op grote schaal nodig zal zijn. Daarom wordt in dit essay gedebatteerd over wat coaching is en hoe het in onze toekomst zal passen. Het is een Slachtoffers , Gerichte cantiteit minimal schrijver die verder wil gaan dan alles wat ik denk dat het ooit is geweest in de geschiedenis van de menselijke samenleving.
Coaching is nog een nieuwe technologie. Het staat nog in de kinderschoenen. Het is een natuurlijke progressie, naast alleen online leren. Ten tweede is coaching de nieuwe rol voor zakelijke en professionele coaching. Want coaching is een nieuwe kijk erop, een nieuw perspectief en een nieuwe methodologie die de manier evolueert waarop we begrijpen wat het is dat je wilt.
De menselijke samenleving waarin wij nu leven is een snel veranderende wereld. De media raken soms zo verstrikt in het oppeppen van hun producten en hun klanten dat ze vergeten na te gaan wat er in onze wereld gebeurt. Dit hoofdstuk in de geschiedenis van de mensheid heeft een nieuw perspectief nodig dat je helpt om jezelf meer vragen te stellen zoals, kanaliseer je gevoelens of ruim ze op. Dit is de transformatie die we allemaal nodig hebben om te accepteren dat de wereld op dit moment een ingewikkelder en hobbeliger plek wordt om leiding in te geven.
Nu is het gemakkelijk om te zeggen dat mensen een beetje opgebrand zijn. Dit zou echter ook een valse hoop kunnen wekken dat ik mijn coachingsvaardigheden nodig heb om wat kleingeestig begrip te vergaren bij een waarin ik wat glorie kan opdoen voor het feit dat ik helemaal opnieuw het slachtoffer ben. Met betrekking tot deze notie van slachtofferschap in de touwen van de hedendaagse mentaliteit, Let goed op waar het denken NIET gevorderd is?! Het was nooit een echte dreiging dat zijn in feite, wanneer hebben een slachtoffer mentaliteit zijn we volgelingen! We moeten ons afvragen, Is dit het moment om te stoppen een volger te zijn? Ik doe het wel.
De regels die een bedrijf en leidinggevenden nu moeten veranderen, is niet alleen de inclusieve dimensie, of zelfs de duidelijke richting die we heel veel naar voren moeten brengen. Waar het op dit moment fout gaat, is dat onze zakelijke en emotionele basisbenadering van het bedrijf versnippert,We werken zowel gepassioneerd als een beetje harder. We moeten ons afvragen: als ik overal mijn eigen ellende denk en mijn eigen therapie, volg ik dan mijn eigen bevelen op? In werkelijkheid gaan sommigen van ons ons hele leven op zo’n people pleasing manier te werk dat wanneer we uiteindelijk voor de laatste keer tegen onze coach zeggen: “wacht even voordat je dit hardop zegt,
“Dit opent voor ons de deur naar een geheel nieuwe manier om dit disfunctionele patroon te veranderen en in staat te zijn om simpelweg de grenzen te vervagen en ruimte te maken voor het opbouwen van een band en relatie met onze coach en dit is het. U ziet, wanneer u met een coach werkt, hoeft u niets aan uzelf te veranderen, alleen uw betrokkenheid bij de coaching en de werkingsprincipes ervan. Coaching is een volledig proces, niet alleen een coachingsproces.
Zoals je een coach niet kunt zien, wat je denkt dat een coach zou moeten zijn, en hoe je je in je geest voorstelt, een agent voor wie je coach bent, zijn allemaal Uniek, omdat je niet het product bent van slechts één bepaald verleden. (verleden). Het verhaal van de cliënt jij, is anders dan het mijne. Tenslotte, wie is de betere, een ontwerper, of een coach. Aan welke zou je de voorkeur geven? We zitten niet in dezelfde afdeling, dus we kunnen niet vergelijken.
Je voelt je misschien een beetje bezorgd, niet doen. Aan het eind van het traject nemen we de verhalen van cliënten door, hetzij ver in de toekomst als het beeld van de cliënt vergelijkbaar is met het onze, tijdens de overgangstijd. Een coach, zoals je ze vandaag en in de toekomst ziet, gevoelens en gedachten zijn veel meer dan ze gewoonlijk lijken. (Dus de helderheid komt naar buiten, het begin wordt duidelijk en de reis wordt duidelijk. Je zult je meer op je gemak voelen als er in de toekomst meer van het verhaal bij je reis komt kijken. Uiteindelijk is het hele doel van jou coaching om te gaan voor je bevallingsproces. Hoe komt dat op zijn bestemming? En de hele reis naar de bestemming komt ook op de reis van de vrije wereld.
lees meer: